![Screenshot 2023 09 08 123920](https://cultintour.eu/wp-content/uploads/2023/09/Screenshot-2023-09-08-123920.png)
Η Αναπτυξιακή Χαλκιδικής Α.Ε. (ΑΝ.ΕΤ.ΧΑ. ΑΕ) σας προσκαλεί στην ημερίδα ενημέρωσης – παρουσίασης των αποτελεσμάτων του Σχεδίου Διακρατικής Συνεργασίας “Cult In Tour” (Μέτρο 19. 3 του τοπικού προγράμματος CLLD/LEADER του ΠΑΑ 2014 – 2020), που διοργανώνει τη Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου και ώρα 10:00 π.μ, στην Αίθουσα Συνεδριάσεων Επιμελητηρίου Χαλκιδικής στον Πολύγυρο.
Το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδήλωσης θα αναρτηθεί τις προσεχείς ημέρες.
Παραμείνετε συντονισμένοι!
0 comments on “Πρόσκληση στην ημερίδα ενημέρωσης-παρουσίασης των αποτελεσμάτων του “Cult In Tour”, 25/09/2023, 10:00 π.μ.”