![Screenshot 2023 09 21 140827](https://cultintour.eu/wp-content/uploads/2023/09/Screenshot-2023-09-21-140827-1024x576.png)
Η Αναπτυξιακή Χαλκιδικής Α.Ε. (ΑΝ.ΕΤ.ΧΑ. ΑΕ) σας προσκαλεί στην ημερίδα ενημέρωσης – παρουσίασης των αποτελεσμάτων του Σχεδίου Διακρατικής Συνεργασίας “Cult In Tour” (Μέτρο 19. 3 του τοπικού προγράμματος CLLD/LEADER του ΠΑΑ 2014 – 2020), που διοργανώνει τη Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου και ώρα 09:30 π.μ, στην Αίθουσα Συνεδριάσεων Επιμελητηρίου Χαλκιδικής στον Πολύγυρο.
Αναλυτικό πρόγραμμα εκδήλωσης:
![Screenshot 2023 09 21 141131](https://cultintour.eu/wp-content/uploads/2023/09/Screenshot-2023-09-21-141131.png)
0 comments on “Πρόσκληση στην ημερίδα ενημέρωσης-παρουσίασης των αποτελεσμάτων του “Cult In Tour”, 25/09/2023, Νέα ώρα: 09.30 π.μ.”