Σε μια ζεστή ατμόσφαιρα, πλημμυρισμένη από πλήθος κόσμου κάθε ηλικίας, φωταγωγήθηκε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο στην Αρναία, από το Δήμαρχο Αριστοτέλη, Στέλιο Βαλιάνο.
Τη διοργάνωση της εκδήλωσης επιμελήθηκε η Πολιτιστική Εταιρεία Αρναίας, ενώ ο Άγιος Βασίλης ανέλαβε να μοιράσει δώρα στα παιδιά τα οποία συμμετείχαν σε διάφορες δραστηριότητες παιχνιδιού και ψυχαγωγίας.
![317078041 10221733000181052 4917841255392736449 N](https://cultintour.eu/wp-content/uploads/2022/11/317078041_10221733000181052_4917841255392736449_n.jpg)
0 comments on “Η Αρναία φέρνει τα Χριστούγεννα”